Oferta sklepu Komtechnik.pl

Wózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki małe

Kosiarka

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki duże

Pojazdy

Nowsza antrapa

Różne artykuły dotyczące Unimoga, narzędzi i innych

Nowsza antrapa

Postprzez KrzysiekDr » 14 Lut 2012, 17:23

Panowie orientujecie się czy antrapy z nowszych modeli unimogów pasują do tych starszych ? Ciekawiej to wygląda, chciałbym coś takiego założyć do swojego U1700 lub jeszcze nowsza. Czy idzie dopaść taka antrape gdzieś ? Szukałem po internecie ale ciężko .
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Pawłowski
KrzysiekDr

Miejscowość: Małopolska

Re: Nowsza antrapa

Postprzez Jacek » 15 Lut 2012, 08:16

Widziałem kiedyś jak w serwisie montowana była atrapa inna niż ta co była fabrycznie i wszystko pasowało ale nie wiem czy zawsze tak jest. Gdyby się taka atrapa trafiła, może jakoś by doszedł po nr fabrycznym.
"Biegnę, biegnę i ciągle mało czasu"
Awatar użytkownika
Jacek
Administrator

Miejscowość: Staniowice (ok.Kielc)

Postprzez KrzysiekDr » 20 Lut 2012, 21:08

znalazłem jakby pwoiedziec dwa zestawy jeden na ebayu z drzwiami i błotnikami za jedyne 5000euro i drugi na tej stronie http://s355579841.website-start.de/ersa ... auchte-geräte/ tyle ze tu nie wiadomo za ile. Będzie trzeba czekać na jakaś okazje :mrgreen:

Jak wejdzie sie na ta strone trzeba kliknac :Ersatzteile - gebrauchte Geräte . Dawałem link do tego ale jakoś po kliknięciu zaskakuje główne menu
Pawłowski
KrzysiekDr

Miejscowość: Małopolska

Postprzez Jacek » 15 Paź 2012, 06:33

Jaki efekt końcowy z nową atrapą... Kończcie tematy...
"Biegnę, biegnę i ciągle mało czasu"
Awatar użytkownika
Jacek
Administrator

Miejscowość: Staniowice (ok.Kielc)

Postprzez mariusz(wąski) » 22 Gru 2012, 19:57

mariusz(wąski)

Miejscowość: kołaczkowo wielkopolska

Wróć do Artykuły Unimog

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Wózki Widłowe | Pługi wirnikowe | Pługi | Posypywarki | Zamiatarki małe | Kosiarka | Przyczepy | Śmieciarki | Zamiatarki duże | Pojazdy |
Multihog | Hako Polska | Berti | Eco Technologies | Trilo | Caster | Pronar | Hydromann | Dobrowolski | HYDROG |