Oferta sklepu Komtechnik.pl

Wózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki małe

Kosiarka

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki duże

Pojazdy

naprawa skrzyni biegów unimog 416

Tutaj zamieszczamy informacje o serwisach i warsztatach podejmujących się napraw Unimoga

naprawa skrzyni biegów unimog 416

Postprzez wirago1 » 16 Wrz 2013, 20:02

Witam wszystkich poszukuję warsztatu fachowca do naprawy skrzyni biegów w 416 mile widziane jakiekolwiek info na temat zagadnienia (gdzie szukać części poza ASO itp. ) jestem z centralnej polski mogę dowieść moga do ościennych województw usterka polega na wyskakiwaniu niskich biegów może jest magiczny sposób na naprawę bez demontażu skrzyni :?:
wirago1

Re: naprawa skrzyni biegów unimog 416

Postprzez jacek8l » 24 Gru 2016, 04:20

Witaj, wyjęcie skrzyni to nie jest duży problem, a najprawdopodobniej Cię nie ominie. Możesz zdjąć przystawkę WOM i dolną pokrywe olejową i popatrzeć co się dzieje, może coś wychwycisz. Luzy na łożyskach, zastygnięte pierścienie itd. Robiłem z Tatą skrzynie od 421 więc coś tam mogę pomóc.
jacek8l

Wróć do Serwisy, warsztaty, gdzie naprawiać

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Wózki Widłowe | Pługi wirnikowe | Pługi | Posypywarki | Zamiatarki małe | Kosiarka | Przyczepy | Śmieciarki | Zamiatarki duże | Pojazdy |
Multihog | Hako Polska | Berti | Eco Technologies | Trilo | Caster | Pronar | Hydromann | Dobrowolski | HYDROG |